Denne auktion er fortrudt
H.G.F. Holm. Koleralejren paa Glaciet Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5526779
H.G.F. Holm 'Fattigholm' (1803-1861). Koleralejren på Glaciet, akvarel på papir, sign. Holm, 14x21,5 cm (29x35,5 cm). NB tekst ændret.