Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6355885
Ubekendt kunstner. Almuescene med to ældre kvinder. Olie på lærred, monteret på plade. Utydeligt sign. 34 x 38 (51 x 55) cm.
Fremstår med overfladesnavs; enkelte lette ridser.