Denne auktion er fortrudt
Thorvald Nygaard. Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5078516
Thorvald Nygaard . Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Sign. Th. Nygaard. 48 x 40 cm. (52 x 44 cm.)