Denne auktion er fortrudt
Svend Lynge (Kai Drews) & Poul Christensen, motiv med Himmelbjerget / søerne samt klitparti (2)
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6247073
Svend Lynge (Kai Drews) (1909-1960) & Poul Christensen (1909-1977), motiv med Himmelbjerget / søerne / klitparti, olie på plade, begge sign. Mål med ramme 27x33 cm. 32x36 cm. (2)