Denne auktion er fortrudt
Svend Drews cd. Marine med Kongeskibet Dannebrog på havet, Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5206398
Svend Drews 1919-2003. Marine med Kongeskibet Dannebrog på havet, olie på lærred, sign. Sv. Drews. 40 x 50 cm. ( 54 x 64 cm.) NB titel rettet.