Willy Nilsson (f. 1920). Fransk landsbymotiv, olie på lærred, signeret. H.66 x 97 cm. UR. Farvebortfald i øverste venstre hjørne.
Bemærk kunstner rettet.
Bemærk kunstner rettet.