Siri Gindesgaard, Steffan Herrik, Bernard Remusat samt Ubekendt Kunstner, kompositioner (4)

Vurdering

5357398

Siri Gindesgaard f. 1974, Steffan Herrik f. 1950, Bernard Remusat f. 1953 samt Ubekendt Kunstner, kompositioner, indrammede litografier samt 1 tryk, 3 med sign. 30,5x23 cm. (50x41,5 cm). 24,5x30 cm. (44x48 cm). 57x38 cm. (64x45 cm). 49x39 cm. (50,5x40,5 cm). Mindste med defekt ramme. (4)

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.29