Sauer mod. 200 Links jagtriffel. kal. 270 win. PL. 62 TL. 114 cm. Serienummer H18056. Monteret med Zeiss Diavari-Z 3-12x56. med to magasiner. Fremstår med lettere brugsspor, overfladiske små ridser på skæfte. Våbentilladelse påkrevet. Eftersyn og udlevering kun efter aftale.