Sauer 200 Links jagtriffel kal 270 W

Vurdering

4264729

Sauer mod. 200 Links jagtriffel. kal. 270 win. PL. 62 TL. 114 cm. Serienummer H18056. Monteret med Zeiss Diavari-Z 3-12x56. med to magasiner. Fremstår med lettere brugsspor, overfladiske små ridser på skæfte. Våbentilladelse påkrevet. Eftersyn og udlevering kun efter aftale.

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.1.1