Samling Aage Strand. Diverse motiver, olie på lærred. (24)

Vurdering

6289309

Samling Aage Strand (1910-1975). Olie på lærred. Sign. ÅS. Af forskellige størrelser cirka fra 38,5 x 44,5 til 89 x 120 cm. Palle og pallesider medfølger ikke. (24)