Denne auktion er fortrudt
Ubekendt kunstner, kopi af Christen Dalsgaards 'Mon han dog ikke skulle komme?' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5688182
Ubekendt kunstner,1900-tallet, kopi af Christen Dalsgaards 'Mon han dog ikke skulle komme?', olie på lærred, sign. A. Lembeck, 55x45 cm. (64x54 cm).