Vurdering
6085194
Poul Hansen, 20. årh. 'Kold oktober aften'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden Poul Hansen 1974. 46 x 55 cm (48 x 57 cm). Obs: beskrivelsen ændret.