Poul Anker Bech. Landskab, litografi

Vurdering

5716277

Poul Anker Bech (1942-2009). Surreelt marklandskab med figur. Signeret Poul Anker Bech, 72/180, 45 x 60 cm. (64 x 79). (cd).