Denne auktion er fortrudt
Peter Nicolajsen, CD. Opstilling med liljer. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5449593
Peter Nicolaisen (1894-1989), CD. Opstilling med liljer. Olie på lærred. Signeret under rammekant. 67 x 84 cm. (80 x 96 cm.)