Denne auktion er fortrudt
Per Dahl. Komposition med person og strand (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5556018
Per Dahl f. 1931. Komposition med person og strand. Sign. Per Dahl. Olie på lærred. 44 x 57 cm. (52,5 x 65,5) cm. Lærred fremstår beskidt. (cd)