Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6328942
Ole Olsen. ‘Svanemøllebugten’. olie på plade. Sign. i monogram. 125 x 222 cm. ( 129 x 226 cm.)
Denne auktion er fortrudt