Fast pris
DKK 135000
6204888
Ole Aakjær (f. 1962). 'Go Big or Go Home', akvarel på papir, sign. OAakjær 18. Bladmål: 172 x 126 cm (180 x 135 cm). Udstillet Saatchi Gallery London 2018.