Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6245412
Ole Aakjær (f. 1962), CD. Komposition med kvinde. Akvarel. Sign. O. Aakjær 2015. Arkstørrelse 50 x 33 cm. (57 x 39,5 cm.)