Niels Reumert tilskrevet, komposition i kasse, mixed media (cd)
Niels Reumert f.1949 tilskrevet. Komposition, mixed media på plade i kasse af fyrretræ med glasfront, usigneret. H.29 x 64 x d.10 cm. Proveniens: Per Reumerts butik på Strøget i København. Løsdel i kassen, revne glas.