Denne auktion er fortrudt
Ubekendt kunstner, Kystlandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5566944
Ubekendt kunstner . Kystlandskab . Olie på lærred. Sign. samt dateret P.M. 1920. 37 x 45 cm.(46 x 54 cm) NB Tekst rettet