Denne auktion er fortrudt
Mitsuo Kawamoto. Kvinde cd . olie på olie. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5627694
Kvinde af Mitsuo Kawamoto (f. 1932), olie på lærred. Sign. Kawamoto. 70 x 60 cm (74 x 84). Afslag på rammen.