Michael Stephanon. Interiør med moder og lille pige ved klaveret. (cd)
Michael Stephanon (f. 1937). Interiør med moder og lille pige ved klaveret. Olie på lærred. Sign. M. Stephanon. 76 x 60 cm. (86 x 70).