Vurdering
5450868
Martin Benson,Født I Skotland I 1937 og uddannet ved Glasgow School of Art fra 1961-65.motiv 'In the sun', olie på lærred, sign. Benson-00, 50x40 cm. (53,5x43,5 cm).