Luxman. Stereo integrate amplifier forstærker, model L-120A. H. 12,5 B. 44 D. 38 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. Fremstår med lettere brugsspor, lille bule nederst på et hjørne på front.