Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6084427
Louis Bendisen. Kystparti fra Bornholm. Olie på lærred. Sign. Louis Bendsen. 67 x 98 (78 x 108) cm
Denne auktion er fortrudt