Lizzi Mallow. (f. 1937). To kompositioner bestående af: Komposition med kjole, mixed media på papir, sign. og dat. Lizzi Mallow 86, 16,5x11,5 cm (20x17,5 cm). Komposition med butterfly, mixed media på lærred monteret på plade. sign. og dat. Mallow 93. 20,5x21 cm (22x22 cm) (2) Ét værk med dedikation (2)