Leif Tingkær & Ubekendt Kunstner, landskab / parti med huse (2)
Leif Tingkær f. 1946 & Ubekendt Kunstner, landskab / parti med huse, olie på lærred, ca. 1963 ene sign. Leif Tingkær, 49x67 cm. (52,5x70,5 cm). 57,5x67 cm. (64x74 cm). Begge med krakeleringer samt landskab med enkelte afskalninger. (2)