Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6327248
Knud E. Færgeman (1925-2003). Komposition, litografi nr. 59 / 102. Sign. og dat. "Knud Erik Færgeman 78". Mål 47,5 x 55 cm (67x 73) (cd)