Karen Kjær Laursen f. 1954 & Torben Bohse f. 1941, figurkompositioner, indrammede litografier, begge sign.og nummereret, 45x91 cm. (65,5x80 cm). 67,5x49,5 cm. (86x69 cm). (2)