Denne auktion er fortrudt
Jens Søndergaard. Parti med træer ved aftentid, 1926, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5559687
Jens Søndergaard (1895-1957). Parti med træer ved aftentid, olie på lærred, sign. (indridset) samt dateret 1926. 78 x 98 (90 x 110) cm. Krakeleringer.