Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6324828
Jens Sinding Christensen (1888-1980). Parti med en bondegård. Olie på lærred, monteret på plade. Usign. 31 x 24 (42 x 34) cm.