Par JBL højttalere, model 4350 Studio Monitor.
Kabinetter af valnød.
4-vejs system med 5 enheder: 2 stk. 15" bass, 1 stk. 12" mellemtone og 2 stk. horn til høj mellemtone og diskant.
Mål: 121 x 89 x 51 cm. Vægt: 118 kilo pr. stk.
Fremstår med brugsspor og slitage, gummimembraner mørnet. (2)
Fejl og mangler kan forekomme.
Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten