J. Gibskov. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred
J. Gibskov, 1900-tallet. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred. Sign. J. Gibskov. 76 x 111 cm. (87 x 123 cm.).