Denne auktion er fortrudt
Ingrid Wichmann. To partier fra Islands Brygge cd (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5529567
Ingrid Wichmann. To partier fra Islands Brygge, olie på lærred. Sign. og dat. n.th. I.W. 85 og 86. 66 x 54 (71 x 60) cm. (2) NB tekst rettet