Harald Jerichau (tilskrevet), landskab med personer

Vurdering

6289560

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6306174
Harald Jerichau (1851-1878), (tilskrevet), landskab med personer, olie på lærred, uden sign. 88x130 cm. (108x150 cm).