Denne auktion er fortrudt
Harald Engman, cd. Satirisk portræt, olie på plade. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5050260
Harald Engman (1903-1968). Satirisk portræt. Olie på plade, signeret Harald Engman, '59. Mål: 32 x 26 cm, (36x31).