Denne auktion er fortrudt
Alexander Schmidt, Skovparti med køer. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5092201
Alexander Schmidt (1842-1903), Skovparti med køer. Olie på lærred, sign. 30 x 21 (41 x 33) cm. NB. Kunstnernavn rettet.