Denne auktion er fortrudt
Hans Knudsen, 'Landskab med gård' (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5307912
Hans Knudsen (1865-1947) 'Landskab med gård', olie på plade. usign. 24 x 32 (33 x 41,5) cm.