Denne auktion er fortrudt
Gunnar Bundgaard. Fjordparti med køer (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5701850
Gunnar Bundgaard (1920-2005). Fjordparti med køer, olie på lærred, sign. 36 x 56 (51 x 71) cm.