Godfred Christensen 1845-1928

Vurdering

2603980

Godfred Christensen. Olie på lærred landskab med sø og person ved bådbro. Signeret , G.C. 11 22x31cm. ( 35x44 cm).

Denne vare er en del af Jubilæumsauktionen ”Lauritz.com Odenses 10 års jubilæum” med en række af specielt udvalgte emner.