Godfred Christensen. Olie på lærred landskab med sø og person ved bådbro. Signeret , G.C. 11
22x31cm. ( 35x44 cm).
Denne vare er en del af Jubilæumsauktionen ”Lauritz.com Odenses 10 års jubilæum” med en række af specielt udvalgte emner.