Frands Frandsen & Kaj Molter, gadepartier (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5485279

Vurdering

5471803

Frands Frandsen 1885-1979. & Kaj Axel Molter f. 1903 gadepartier, olie på plade / lærred, begge sign. 36x26 cm. (44x36 cm). 34x26 cm. (44x36 cm). (2)