Felix von Altersheim, Louis Vuitton - Plakative Fashion - Pink - Typografie

Vurdering

5387031

Felix von Altersheim, direkte tryk på akrylglas XT 5 mm, Chromax Deluxe - 12-farvet pigmenttryk, blankt.
Titel: Louis Vuitton - Plakative Fashion - Pink - Typografie.
Signeret, dateret og nummereret.
Limiteret til 50 eksemplarer.
Mål: 122 x 122 cm.
Medium/teknik: Direkte tryk på akrylglas XT 5 mm, Chromax Deluxe - 12-farvet pigmenttryk, blankt.
Vægholder medfølger.