Denne auktion er fortrudt
Erling Jørgensen (cd). Motiv med grusgrav, olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5694954
Erling Jørgensen (1941-2016). Motiv med grusgrav, sign. Erling. Olie på lærred. 82 x 75 cm. (85 x 80) cm.