Ejner Johansen. Københavnsk byparti, Nyboder med Kastelsmøllen i baggrunden (cd)
Einer Oswald Johansen (1893-1965). Københavnsk byparti, Nyboder med Kastelsmøllen i baggrunden. Olie på lærred. Sign. og dat. E.J. 28. 44 x 53 cm (59 x 69 cm). Obs. Beskrivelsen ændret.