Denne auktion er fortrudt
Ejler Bille. Kompositioner. Tre Litografier. CD. (3) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5255312
Ejler Bille (1910-2004). Kompositioner. Tre Litografier. Hver sign. og nummereret med bly Ejler Bille 83, 35/125. Hver 53 x 40 cm. (60x47). Fremstår med pletter. (3)