Denne auktion er fortrudt
Edvard Sarvig. Kystparti Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5644539
Edvard Sarvig 1894-1968. Kystparti. Olie på lærred. Monogramsign. Dateret 1946. 76 x 99 ( 88 x 110 ) cm.