Carlo Hornung Jensen. Haveparti med springvand og væksthus. (cd)
Carlo Hornung Jensen (1862-1960). Haveparti med springvand og væksthus. Olie på malerplade. Sign. C. Hornung Jensen 1925. 25 x 33 cm (34 x 43 cm).