Carl Baagøe 1829-1902

Vurdering

1399071

Carl Baagøe. Olie på lærred. Sign. Carl Baagøe 1881. 27,5x39,5 cm. (39,5x50 cm).

Dette er en deLuxe-vare af særlig kvalitet. Effekterne til deLuxe udvælges af et panel af Lauritz.coms eksperter. deLuxe-varer kan efterses i de auktionshuse, hvor de er indleveret.

Se samtlige deLuxe varer

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.26