Bjørn Wiinblad. Lysestager mm. (3)

Vurdering

2088778

Bjørn Wiinblad. Lysestage L-12 H. 45 cm. sign. monogram og dateret '70. Lysestage M 24 H. 20 cm. sign. monogram og dateret '79. Figur M 20 H. 35 cm. sign. monogram og dateret '70. Fremstår med afslag. (3)