Axel Møller. Seks malerier, motiver fra København (6)

Vurdering

5043926

Axel Møller (1862-1943). Seks malerier med motiver fra København, olie på lærred, signeret og dateret. 30 x 40 cm (40 x 50 cm) og 40 x 30 cm (50 x 40 cm). (6)