Denne auktion er fortrudt
Asger Jorn cd. Litografi, 'Helhesten' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5539377
Asger Jorn (1914-1973). Litografi fra tidsskriftet Helhesten, komposition, sign. i trykket, 25 x 17 cm. Nr. 69 i Van der Loo. Indrammet bag passepartout og glas.